Софиевская борщаговка,
ул. Майская (Травнева), 25

Тел.: (044) 228 4387,
(063) 6233388, (096) 7001007
Email: info@little-happiness.kiev.ua

Розклад дня для наших маленьких відвідувачів

  ШКОЛА, САДОК, ЯСЛА

               АЛЬТЕРНАТИВНА ШКОЛА 1 КЛАС
  пн вт ср чт пт
09.00-9.20 сніданок 09.00-09.20 сніданок 09.00-9.20 сніданок 09.00-09.20 сніданок 09.00-09.20 сніданок
09.20-9.30 розминка 09.20-9.30 розминка 09.20-9.30 розминка 09.20-09.30 розминка 09.20-09.30 розминка
09.30-11.00 укр.мова 09.30-11.00 мистецтво 09.30-11.00 укр.мова/читання 09.30-11.00 укр.мова/читання 09.30-10.30 англійська
11.00-11.30 прогулянка 11.00-11.30 прогулянка 11.00-11.30 прогулянка 11.00-11.30 прогулянка 10.30-11.00 прогулянка
11.30-13.00 математика 11.30-13.00 інформатика 11.30-13.00 природознавство 11.30-13.00 математика 11.00-12.00 театр
13.00-14.00 обід, вільна година 13.00-14.00 обід, вільна година 13.00-14.00 обід, вільна година 13.00-14.00 обід, вільна година 12.30-13.00 обід, вільна година
14.00-14.40 читання 14.00-14.30 основи здоров'я 14.00-14.40 логіка 14.00-15.00 англійська 13.00-14.00 психологічна студія
14.40-15.15 прогулянка 14.30-15.00 прогулянка 14.40-15.30 малювання (Дан) 15.00-15.45 прогулянка 14.30-15.10 творчість
15.15-15.30 полуденок 15.00-16.00 англійська 15.15-15.30 полуденок 15.40-15.50 полуденок 15.30-15.45 полуденок
15.30-16.30 айкідо 16.00-16.15 полуденок 15.30-16.30 айкідо 16:00-17:00 танець 15.30-16.30 айкідо
16.30-17.30 творчість 16.15-17.00 танець 16.30-17.30 прогулянка 17.00-17.30 вечеря 16.30-17.30 прогулянка
17.30-17.45 вечеря 17.30-17.45 вечеря 17.30-17.45 вечеря 17.30-18.20 глина 17.30-17.45 вечеря
18.00-19.00 вільна година 18.00-19.00 вільна година 18.00-19.00 вільна година 17.45-19.00 вільна година 18.00-19.00 вільна година
               АЛЬТЕРНАТИВНА ШКОЛА 2-3 КЛАС
пн вт ср чт пт
09.00-09.20 сніданок 09.00-09.20 сніданок 09.00-09.20 сніданок 09.00-09.20 сніданок 09.00-09.20 сніданок
09.20-09.30 розминка 09.20-09.30 розминка 09.20-09.30 розминка 09.20-09.30 розминка 09.20-09.30 розминка
09.30-11.00 укр.мова 09.30-11.00 інформатика 09.30-11.00 укр.мова/читання 09.30-11.00 читання 09.30-10.30 театр
11.00-11.30 прогулянка 11.00-11.30 прогулянка 11.00-11.30 прогулянка 11.00-11.30 прогулянка 10.30-11.00 прогулянка
11.30-13.00 математика 11.30-13.00 мистецтво 11.30-13.00 природознавство 11.30-13.00 математика 11.00-12.00 англійська
13.00-14.00 обід, вільна година 13.00-14.00 обід, вільна година 13.00-14.00 обід, вільна година 13.00-14.00 обід, вільна година 12.30-13.00 обід, вільна година
14.00-14.40 читання  14.00-15.00 англійська 14.00-14.40 математика 14.00-14.40 основи здоров'я 13.00-13.40 творчість
14.40-15.30 прогулянка 15.00-15.45 прогулянка 14.40-15.30 малювання (Дан) 15:00-16:00 англійська 14.00-15.00 психологічна студія
15.30-15.45 полуденок 15.45-16.00 полуденок 15.30-15.45 полуденок 15:50-16:00 полуденок 15.30-15.45 полуденок
15.30-16.30 творчість 16.15-17.00 танець 15.45-16.30 прогулянка 16.00-17.00 танець 15.45-16.30 прогулянка
16.30-17.30 айкідо 17.00-17.45 прогулянка 16.30-17.30 айкідо 17.00-17.30 вечеря 16.30-17.30 айкідо
17.45-18.00 вечеря 17.45-18.00 вечеря 17.45-18.00 вечеря 17.30-18.20 глина 17.30-17.45 вечеря
18.00-19.00 вільна година 18.00-19.00 вільна година 18.00-19.00 вільна година 18.00-19.00 вільна година 18.00-19.00

вільна година

 РОЗПОРЯДОК ДНЯ У СТАРШОЇ ГРУПИ САДКА
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка
9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок 
9:30-10:30 Прогулянка, ігри 9:30-10:30 Прогулянка, ігри 9:30-10:30 Прогулянка, ігри 9:30-10:30 Прогулянка, ігри 9:30-10:30 Прогулянка, ігри
10:30-11:10 Математика 10:30-11:10 Навчання грамоти 10:30-11:10 Математикая 10:30-11:10 Навчання грамоти 10:30-11:10 Розвиток мовлення, художня література
11:10-11:50 Ознайомлення зі світом людей і предметів 11:10-11:50 Ознайомлення зі світом природи 11:10-11:50 Розвиток критичного мислення 11:10-11:50 Підготовка руки до письма 11:10-11:50 Підготовка руки до письма
11:50-12:30 Прогулянка 11:50-12:30 Прогулянка 11:50-12:30 Прогулянка 11:50-12:30 Прогулянка 11:50-12:30 Театр
12:30-13:00 Обід 12:30-13:00 Обід 12:30-13:00 Обід 12:30-13:00 Обід 12:30-13:00 Обід
13:00-15:30 Сон, відпочинок (прогулянка) 13:00-15:30 Сон, відпочинок (прогулянка) 13:00-15:30 Сон, відпочинок (прогулянка) 13:00-15:30 Сон, відпочинок (прогулянка) 13:00-15:30 Сон, відпочинок (прогулянка)
15:30-15:50 Полдник 15:30-15:50 Полдник 15:30-15:50 Полдник 15:30-15:50 Полдник 15:30-15:50 Полдник
16:00-16:30 Ліплення 16:00-16:45 Англійська мова 16:00-16:30 Малювання 16:00-16:45 Англійська мова 16:00-16:30 Творчість
16:30-17:00 Прогулянка 16:30-17:00 Прогулянка 16:30-17:00 Прогулянка
17:00-18:00 Айкідо 17:00-18:00 Акробатика 17:00-18:00 Айкідо 17:00-18:00 Футбол 17:00-18:00 Айкідо
18:00-18:20 Вечеря 18:00-18:20 Вечеря 18:00-18:20 Вечеря 18:00-18:20 Вечеря 18:00-18:20 Вечеря
18:20-19:00 Прогулянка 18:20-19:00 Прогулянка 18:20-19:00 Прогулянка 18:20-19:00 Прогулянка 18:20-19:00 Прогулянка

 

 РОЗПОРЯДОК ДНЯ У МОЛОДШІЙ ГРУПІ ДИТЯЧОГО САДКА
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка 8:00-9:00 Зустріч дітей, зарядка
9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок  9:00-9:30 Сніданок 
9:30-10:10 Логіко-математичний розвиток 9:30-10:10 Ознайомлення із соціумом 9:30-10:10 Логіко-математичний розвиток 9:30-10:10 Ознацомлення зі світом природи 9:30-10:10 Логіко-математичний розвиток
10:10-11:10 Прогулянка 10:10-11:10 Прогулянка 10:10-11:10 Прогулянка 10:10-11:10 Прогулянка 10:10-11:10 Прогулянка
11:10-12:00 Малювання 11:10-12:00 Акробатика 11:10-12:00 Акробатика 11:10-12:00 Ліплення 11:10-12:00 Конструювання
12:10-12:30 Обід 12:10-12:30 Обід 12:10-12:30 Обід 12:10-12:30 Обід 12:10-12:30 Обід
12:00-15:30 Підготовка до сну, сон 12:00-15:30 Підготовка до сну, сон 12:00-15:30 Підготовка до сну, сон 12:00-15:30 Підготовка до сну, сон 12:00-15:30 Підготовка до сну, сон
15:40-15:50 Полуденок 15:40-15:50 Полуденок 15:40-15:50 Полуденок 15:40-15:50 Полуденок 15:40-15:50 Полуденок
16:00-16:40 Азбука безпеки 16:00-16:40 Англійська мова 16:00-16:40 Розвиток мовлення 16:00-16:40 Англійська мова 16:00-16:40 Зростаемо дружніми
16:40-17:10 Прогулянка 16:40-17:10 Прогулянка 16:40-17:10 Прогулянка 16:40-17:10 Прогулянка 16:40-17:10 Прогулянка
17:10-17:40 Вільний час, ігри 17:10-17:40 Конструювання 17:10-17:40 Малювання 17:10-17:40 Розвиток дрібної моторики 17:10-17:40 Вільний час, ігри
17:40-18:00 Вечеря 17:40-18:00 Вечеря 17:40-18:00 Вечеря 17:40-18:00 Вечеря 17:40-18:00 Вечеря
18:20-19:00 Вільний час, ігри 18:20-19:00 Вільний час, ігри. 18:20-19:00 Вільний час, ігри 18:20-19:00 Вільний час, ігри 18:20-19:00 Вільний час, ігри